Главная / Утепление / Оздоблюємо утеплений фасад акриловою штукатуркою

Оздоблюємо утеплений фасад акриловою штукатуркою

Серед широкого розмаїття оздоблювальних матеріалів для утеплених фасадів штукатурка і надалі залишається найпопулярнішою. Адже, за статистикою, кожен третій будинок у котеджному та багатоповерховому будівництві оздоблений із застосуванням зовнішнього штукатурного шару.

Технологічні характеристики кожного штукатурного покриття залежать насамперед від його складників: штукатурний шар може бути паропроникним, тобто поверхня під ним «дихає», і водночас дуже міцним та стійким до зовнішніх впливів. Штукатурка забезпечує безліч варіантів та можливостей декорування фасаду, адже це найпростіший спосіб досягти його унікальності. Варто лише згадати, що усі історичні будівлі оздоблені штукатурним розчином, що надає їм особливого шарму та автентичності.

Оздоблюємо утеплений фасад акриловою штукатуркою

Штукатурка створює безшовне покриття та не потребує жодних кріпильних елементів. Це означає, що зовнішній штукатурний шар захищає стіни від проникнення холодного повітря та запобігає витоку теплого зсередини.

Хоча сучасні матеріали для штукатурення називають штукатуркою, проте насправді це фінішні тонкошарові декоративні покриття: різні види «камінцевих» штукатурок, які створюють поверхню з фактурою «короїд», «баранчик» тощо.

В асортименті штукатурок для фасаду – сучасні розчини, готові для застосування. Це силікатні, полімерні й силіконові штукатурки, які надають фасаду більшої стійкості до атмосферних впливів, ультрафіолету, пилу, бруду, створюючи на поверхні стін захисну плівку та запобігаючи появі тріщин основи.

Акрилові фасадні штукатурки – чи не найкращий вибір для оздоблення утепленого фасаду. Матеріал еластичний, стійкий до деформацій основи фасаду, паропроникний та гідрофобний. Тому акрилова штукатурка просто незамінна у районах з великою кількістю опадів.

Серед пропозицій акрилових штукатурок заслуговує уваги акрилова штукатурка ТА-11 ТМ FOVEO TECH. Фактично, це готова штукатурна маса, виготовлена на основі акрилових дисперсій, наповнювачів і мармурової крихти. Спеціальна воскова дисперсія у складі штукатурки запобігає проникненню вологи у структуру основи, перешкоджає появі грибків, цвілі та полегшує нанесення штукатурної маси.

Завдяки чудовій адгезії з основою, яка неодмінно має бути сухою, чистою, рівною, штукатурку легко наносити ручним або машинним способом. Штукатурний шар при цьому рівномірно лягає на поверхню.

Оздоблюємо утеплений фасад акриловою штукатуркою

При нанесенні акрилової штукатурки ТА 11 ТМ FOVEO TECH, яка є невід’ємним елементом системи утеплення FOVEO TECH, слід дотримуватися певних правил та вимог.

Так, щодо основи, то наявні на ній дефекти (виїмки, тріщини тощо) перед нанесенням усувають клейовими або традиційними цементно-піщаними сумішами.

Оздоблюємо утеплений фасад акриловою штукатуркою

На свіжі цементні або цементно-вапняні штукатурки декоративну штукатурку можна наносити лише через 28 днів після проведених робіт. Відтак перед нанесенням поверхню спочатку фарбують акриловою ґрунтувальною фарбою FOVEO TECH PA10, тонованою у колір штукатурки.

При ручному оздобленні штукатурку наносять за допомогою терки з нержавіючої сталі та розтирають до отримання шару товщиною в зерно. Протягом 15-ти хвилин після нанесення маси штукатурці надають певної структури теркою з пластмаси: «баранчик» – круговими рухами, «короїд» – вертикальними, горизонтальними або круговими (залежно від обраного розподілу борозен). При затиранні штукатурку у жодному разі не треба обприскувати водою.

Оздоблюємо утеплений фасад акриловою штукатуркою

Результат від нанесеного штукатурного шару не забариться. Усіх експлуатаційних властивостей штукатурка набуває через 28 днів після завершення робіт.

Источник

Написать комментарий

Ваш e-mal не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

*

Scroll To Top

Присоединиться к нашим сообществам

Уважаемый посетитель, предлагаем Вам присоединиться к нашим сообществам. Вы всегда первыми будете читать свежие статьи и интересный материал — нажмите на кнопку «Нравится».

Предлагаем подержать наш проект

Если вы хотите подержать проект финансово то внизу есть кнопочка поддержки — мы рады любой поддержки. Все полученные средства пойдут на развитие проекта.
По вопросам рекламы на сайте или сотрудничества пишите нам info@gorodinfo.org.ua

Если вы хотите получать уведомления на свой E-mail о появлении новых статей, то рекомендуем вам чуть ниже ввести свой электронный почтовый адрес.