Главная / Полезное / Захищаємо чарівну вишуканість мозаїчного паркету
Захищаємо чарівну вишуканість мозаїчного паркету

Захищаємо чарівну вишуканість мозаїчного паркету

Мозаїчний паркет – одне із найдорожчих підлогових покриттів, адже в руках майстра він дає змогу створити із паркетних дощечок цілу картину і перетворити підлогу помешкання на справжній шедевр.

Доп. информация

Розквіт мозаїчного паркету припав на XIV ст., коли у європейську моду ввійшов готичний стиль, хоча історичні джерела свідчать, що мозаїчні підлогові покриття були поширеними й раніше. А вже починаючи з XVI ст. хоча б одну залу європейського палацу обов’язково викладали мозаїчним паркетом, незважаючи на те, що на це могло піти декілька місяців, адже аж до середини ХIХ ст. паркет виготовляли і укладали винятково вручну.

Захищаємо чарівну вишуканість мозаїчного паркету

Це красиве і міцне підлогове покриття, розраховане на експлуатацію впродовж довгих десятиліть, і у наші дні залишається розкішшю, яка підкреслює витонченість смаку свого власника. Та щоб якомога довше насолоджуватися гарним виглядом мозаїчного паркету, окрім правильної його укладки, яка підкреслить чіткість ліній і симетрію деталей, потрібно ще й правильно його захистити.

Допоможе у цьому ЛАК ДЛЯ ПАРКЕТУ БЕЗ ҐРУНТОВКИ ТМ VIDARON. Завдяки технології ULTRA DURABLE TECHNOLOGY, що містить спеціально підібрані смоли, цей засіб надасть полакованому паркету виняткової міцності та стійкості до механічних пошкоджень, подряпин та стирання.

Захищаємо чарівну вишуканість мозаїчного паркету

Покрита ним поверхня не боятиметься впливу води, мийних засобів і спиртів. Окрім того, лак дає змогу створити високоглянцеве, глянцеве, напівматове і матове покриття. І найголовніше, чому, власне, й рекомендують використовувати цей лак для мозаїчного паркету – виріб підкреслює і зберігає природний колір деревини, відтіняючи таким чином її чарівність.

Щоб отримати бажаний декоративний ефект, перед лакуванням поверхню потрібно підготувати. Важливе значення має послідовність виконання робіт і час витримки паркету, після якого його можна шліфувати.

Спочатку робимо так зване чорнове шліфування. Для цього використаємо шліфувальний папір зернистістю 36–40. Шліфувальну машинку ведемо так, щоб напрямок шліфування утворював кут 45° до паркетних дощечок і волокон деревини. Сліди чорнового шліфування усуваємо, вставивши у шліфувальну машинку шліфувальний папір зернистістю 60 і змінивши напрямок шліфування на 90° відносно до попередньої операції. Останнє, фінішне, шліфування, виконуємо, знову змінивши напрямок та шліфувальний папір – на цей раз його зернистість має бути 80–100. Шліфуємо поверхню доти, поки вона не стане ідеально рівною і чистою. Останніми шліфуємо кути і важкодоступні місця, використовуючи кутову циклю.

Відтак порохотягом очищуємо підлогу від пилу і вирівнюємо та ущільнюємо поверхню мозаїчного паркету Ґрунтовкою нітро VIDARON.

Захищаємо чарівну вишуканість мозаїчного паркету

Змішуємо її із пилом, утвореним під час шліфування, і наносимо двома шарами шпателем з неіржавіючої сталі. Коли ґрунтовка висохне, знову шліфуємо паркет шліфувальним папером зернистістю 120 у напрямку падіння світла і поліруємо полірувальною машинкою із зернистістю шліфувальної сітки 120. Очищуємо підлогу від пилу і монтуємо плінтуси.

Тепер приступаємо до нанесення лаку. Його слід помістити на декілька годин в приміщення, де лакуватимуть паркет, і перед початком нанесення ретельно перемішати. Відтак рівномірно наносимо засіб мохеровим валиком з коротким ворсом і розтираємо напівсухим валиком у протилежному напрямку. Важкодоступні місця і плінтуси лакуємо за допомогою пензля для розчинникових виробів. Завершивши роботу, чекаємо 12 годин, поки лак висохне, і приступаємо до міжшарового шліфування. Для матового і напівматового ступеню блиску використовуємо шліфувальний папір зернистістю від 220 до 320, а для глянцевого і високоглянцевого – від 320 до 400. Після шліфування очищуємо поверхню від пилу і наносимо наступний шар лаку. Для досягнення найкращого декоративного ефекту слід нанести 3 шари лаку, не забуваючи про міжшарове шліфування, і уникати протягів.

Захищаємо чарівну вишуканість мозаїчного паркету

Через 24 години по нанесенні фінішного шару лаку мозаїчний паркет можна експлуатувати: тепер жодні підбори йому не нашкодять, а краса підлоги тішитиме око десятиліттями.

Источник

Написать комментарий

Ваш e-mal не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

*

Scroll To Top

Присоединиться к нашим сообществам

Уважаемый посетитель, предлагаем Вам присоединиться к нашим сообществам. Вы всегда первыми будете читать свежие статьи и интересный материал — нажмите на кнопку «Нравится».

Предлагаем подержать наш проект

Если вы хотите подержать проект финансово то внизу есть кнопочка поддержки — мы рады любой поддержки. Все полученные средства пойдут на развитие проекта.
По вопросам рекламы на сайте или сотрудничества пишите нам info@gorodinfo.org.ua

Если вы хотите получать уведомления на свой E-mail о появлении новых статей, то рекомендуем вам чуть ниже ввести свой электронный почтовый адрес.