Главная / Полезное / Якісне та надійне фарбування фасаду
Якісне та надійне фарбування фасаду

Якісне та надійне фарбування фасаду

Фасад справедливо називають обличчям будь-якої будівлі, який кардинально вирізняє її з-поміж інших. За його зовнішнім виглядом можна оцінити цілий будинок, його зовнішній та внутрішній стан. Саме тому кожен господар оздобленню фасаду надає великого значення і приділяє багато уваги, обираючи для цього якісні матеріали для зовнішніх робіт, аби було красиво, надійно та надовго.

Однак оцінювати фасад лише з естетичної точки зору було б несправедливо, оскільки не менш важливою є захисна функція фасаду. Зовнішні стіни захищають будинок від атмосферних опадів, холоду, спеки та першими реагують на них. Особливо потерпають фасади від дощу, снігу осінньо-зимової пори та ультрафіолету весняно-літньої. Відтак з плином часу на стінах будинків з’являються сіро-чорні плями та патьоки, колір вигоряє на сонці, відбувається відлущування зовнішнього шару фарби.

За таких умов фасад потребує цілковитого оновлення та ремонту. І найоптимальнішим способом для його реалізації є фарбування з використанням спеціальних фасадних фарб, до вибору яких слід віднестися дуже відповідально, пам’ятаючи, що ці роботи є досить трудомісткими та й виконуються не на один рік.

Якісне та надійне фарбування фасаду

Критерії вибору

Обираючи фарбу для фасаду, слід враховувати такі властивості:

  • високу стійкість до біологічних загроз;
  • стійкість до забруднень;
  • високу покривну здатність;
  • стійкість до ультрафіолету;
  • високу газо- та паропроникність.

У цій статті пропонуємо розглянути питання надійного захисту поверхні фасаду акриловою фарбою Śnieżka Extra Fasad, що виготовлена на основі технології Complete Weather Protection, яка містить смоли і добавки, завдяки чому фарба є стійкою до атмосферних і біологічних факторів. Фарбу внесено до Реєстру екологічно сертифікованої продукції, тому упакування виробу марковано знаком «Зелений журавлик», що інформує споживача про безпечність продукту на стан довкілля і здоров’я людей.

Виробу можна надати будь-якої барви. Її можна вибрати з 518 кольорів з каталогу Śnieżka NCS Cascade. Якщо під час фарбування фасаду користувач дотримався усіх рекомендацій і вимог виробника щодо техніки застосування фарби, то покриття фасаду буде стійким впродовж багатьох років. Виробник надає гарантію ефективного захисту поверхні фасаду – 10 років.

Якісне та надійне фарбування фасаду

Технологічні особливості

Для досягнення бажаного ефекту під час фарбування фасаду за допомогою Śnieżka Extra Fasad необхідно дотримуватися інструкції щодо нанесення виробу та усі роботи проводити за певною послідовністю.

Перше – основа, що є запорукою міцності та стійкості покриття. За потреби її очищають від пилу та іншого забруднення. Плями, патьоки від води усувають, використовуючи спеціальну фарбу Śnieżka для слідів від протікання і плям. У випадку крихкої та пористої основи бажаним є використання Полімерної Ґрунтовки Глибокого Проникнення ACRYL-PUTZ®. Правильно заґрунтована поверхня має бути матовою.

Друге – безпосередньо нанесення фарби. Перед початком цього процесу її ретельно перемішують. Процес фарбування проводять за хорошої сухої погоди та плюсової температури – від +5°С до +25 °С. Фарбу наносять рівномірно з розрахунку однакової кількості матеріалу на одиницю поверхні.

Варто пам’ятати також поради фахівців стосовно обов’язкового використання у процесі фарбування матеріалів одного виробника.

Дотримання вищенаведених рекомендацій і є гарантією успішного фарбування фасаду, що забезпечать красиве, надійне, якісне та довготривале покриття.

Источник

Написать комментарий

Ваш e-mal не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

*

Scroll To Top

Присоединиться к нашим сообществам

Уважаемый посетитель, предлагаем Вам присоединиться к нашим сообществам. Вы всегда первыми будете читать свежие статьи и интересный материал — нажмите на кнопку «Нравится».

Предлагаем подержать наш проект

Если вы хотите подержать проект финансово то внизу есть кнопочка поддержки — мы рады любой поддержки. Все полученные средства пойдут на развитие проекта.
По вопросам рекламы на сайте или сотрудничества пишите нам info@gorodinfo.org.ua

Если вы хотите получать уведомления на свой E-mail о появлении новых статей, то рекомендуем вам чуть ниже ввести свой электронный почтовый адрес.