Главная / Полезное / Оздоблення маленької кухні
Оздоблення маленької кухні

Оздоблення маленької кухні

Маленька кухня, на жаль, не рідкість у багатьох помешканнях, але кожен її власник хоче, щоб це найбільш потрібне та відвідуване приміщення у помешканні було дуже зручним і комфортним. Відтак навіть на мінімальних квадратних метрах можна облаштувати ідеальне місце для сімейних обідів та дружніх посиденьок. І маленьку кухню можна зробити затишною і навіть дуже функціональною.

Просто її облаштування потребує ретельного планування і нестандартних рішень, спрямованих на візуальне збільшення простору. І один із нескладних способів – правильний підбір кольору фарби чи їхнє поєднання.

Відтак дизайнери щодо вибору кольорової палітри та її інтенсивності радять дотримуватися кількох рекомендацій.

Оздоблення маленької кухні

Так, приміщення кухні може бути оформлене у кількох тонах. Однак не варто застосовувати більше ніж три відтінки, оскільки тоді можна втратити основну думку дизайну приміщення.

У кожної людини кухня асоціюється із затишком і теплом домашнього вогнища. Вона повинна «дихати» і збуджувати апетит. І такого ефекту можна досягти лише за умови правильного поєднання кольорів.

Здебільшого не рекомендовано оздоблювати стелю і підлогу однакового кольору і фактури, оскільки це може призвести до дисбалансу обсягу приміщення.

Під час ремонту маленької кухні варто віддавати перевагу світло-бежевим, кремовим тонам, які на відміну від відтінків темного кольору роблять кухню легкою, світлою і просторою.

Оздоблення маленької кухні

Можна також зупинити свій вибір на білому кольорі, який є ідеальним для оздоблення маленької кухні та має властивість відображати світло, створюючи відчуття простору і візуально розширюючи стіни. До речі, на противагу деяким міфам, білі поверхні практичніші ніж темні. Та і загалом інтер’єри, оформлені у світлих відтінках, здаються охайнішими від яскравих.

Один із трендів сьогодні – монохромні інтер’єри з білими стінами, підлогою і меблями. Використавши цей прийом у дизайні маленької кухні, можна «стерти» межі тісного простору. Відтак, щоб інтер’єр білої кухні не здавався надто стерильним, можна застосувати кілька відтінків білого і комбінувати контрастними текстурами.

При виборі фарби для оздоблення кухні треба враховувати, що це приміщення у домі найбільше піддається забрудненню від регулярного приготування їжі, миття посуду, тому матеріал має бути стійким до вологого прибирання та чищення. І таким вимогам повною мірою відповідає латексна фарба для інтер’ єрів Śnieżka Mattlatex, яка має 2-й клас стійкості до мокрого стирання.

Оздоблення маленької кухні

Ця фарба виготовлена за сучасною технологією європейською технологією. Відтак фарбу легко наносити завдяки добрій адгезії та правильній підготовці поверхні, на яку тоді вона «лягає» гладким рівномірним шаром.

Тому основа для фарбування має бути міцною, чистою, сухою, рівною без виїмок й тріщин. За потреби нерівності поверхні усувають готовою шпаклювальною масою та фарбують ґрунтувальною фарбою. А перед нанесенням фарби для інтер’ єрів Śnieżka Mattlatex усю поверхню ґрунтують спеціальною полімерною ґрунтовкою ACRYL-PUTZ®.

Оздоблення маленької кухні

Фарба Śnieżka Mattlatex – білого кольору та готова до використання. Тонувати фарбу в обраний відтінок можна на кольорувальному обладнанні в один із 518-ти пропонованих кольорів або ж вручну за допомогою універсального пігментного концентрату Colorex

Фарбування проводять лише усередині приміщення за температури навколишнього середовища й основи +10 – +30°C. Повна стійкість покриття до миття/стирання настає через 28 днів після проведення малярних робіт. В результаті виходить красиве гладеньке, «дихаюче» покриття, Варто додати, що фарба має екологічні переваги, які підтверджені міжнародним екологічним сертифікатом згідно з ISO 14024.

Источник

Написать комментарий

Ваш e-mal не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

*

Scroll To Top

Присоединиться к нашим сообществам

Уважаемый посетитель, предлагаем Вам присоединиться к нашим сообществам. Вы всегда первыми будете читать свежие статьи и интересный материал — нажмите на кнопку «Нравится».

Предлагаем подержать наш проект

Если вы хотите подержать проект финансово то внизу есть кнопочка поддержки — мы рады любой поддержки. Все полученные средства пойдут на развитие проекта.
По вопросам рекламы на сайте или сотрудничества пишите нам info@gorodinfo.org.ua

Если вы хотите получать уведомления на свой E-mail о появлении новых статей, то рекомендуем вам чуть ниже ввести свой электронный почтовый адрес.