Главная / Полезное / Оновлюємо фарбоване покриття металевої огорожі
Оновлюємо фарбоване покриття металевої огорожі

Оновлюємо фарбоване покриття металевої огорожі

Металеві огорожі мають дуже давню історію використання, адже сягає вона кількох сотень років. Та вони і нині не втрачають популярності, незважаючи на наявність на ринку нових матеріалів й технологій.

То чому ж металеві огорожі так приваблюють власників приватних будинків чи дачних ділянок? Аби отримати переконливу відповідь, варто розглянути основні переваги цих конструкцій.

Переваги

Перше – міцність і надійність, адже метал практично не деформується, має підвищену стійкість до ударів та інших механічних пошкоджень. Металева огорожа – це надійний захист будинку від проникнення небажаних гостей.

Друге – довговічність експлуатації. Облаштувавши огорожу з металу, можна на кілька десятиліть забути про її заміну. Достатньо лише періодично слідкувати за її станом, усуваючи дефекти від атмосферних та інших впливів шляхом фарбування.

Оновлюємо фарбоване покриття металевої огорожі

Третє – доступність, адже вартість металевої огорожі цілком виправдовує її якість. До того ж можна підібрати будь-який варіант: ковку, сітку, штахетник, профнастил тощо.

Четветре – широкий асортимент, тому замовник має можливість обрати саме те, що відповідатиме його смакам, потребам та можливостям.

П’яте – не складне встановлення. Власник огорожі може здійснити цю роботу самостійно без допомоги професіоналів.

Та, окрім переваг, треба пам’ятати, що тривалість експлуатації огорожі, а відтак і зовнішній вигляд здебільшого залежать від того, як її доглядають, адже, як не крути, а метал – такий матеріал, який рано чи пізно починає іржавіти. І цей процес є природним, оскільки частий контакт з вологою, перепади температур призводять до того, що захисний шар огорожі втрачає пружність і цілісність, оголюючи метал і провокуючи руйнівні процеси іржавіння. Окрім того, незначні подряпини та механічні пошкодження також псують металеву огорожу. Запобігти цьому негативному явищу може сучасна обробка металевої поверхні протикорозійними засобами та фарбами, а також усунення іржавих ділянок. Фахівці радять фарбувати металеву огорожу не рідше одного разу на три роки, а за потреби – навіть частіше.

Оновлюємо фарбоване покриття металевої огорожі

Вибір матеріалу

Вибирати треба матеріали, спеціально призначені для використання в умовах зовнішнього середовища. І Śnieżka Supermal® Олійно-фталева емаль є оптимальним вибором. Завдяки вдалому поєднанню технологічних характеристик та якісних складників органічного та мінерального походження Śnieżka Supermal® Олійно-фталева емаль легко лягає на поверхню та створює стійке до впливів зовнішнього середовища глянцеве покриття. Багата палітра кольорів (23 відтінки) значною мірою розширює можливості використання матеріалу. Фарба має високу покривну здатність.

Оновлюємо фарбоване покриття металевої огорожі

Варто пам’ятати, що досягти очікуваного результату від фарбування можна за такої важливої умови, як добре підготовлена поверхня металевої огорожі, яку перед фарбуванням слід очистити від іржі, відшарувань старої фарби, заґрунтувати та зашпаклювати. Фарбування за відповідних погодних умов – температури навколишнього середовища – вище ніж +10°C та відносної вологості повітря – від 80% – дає очікуваний результат: фарбоване покриття високої якості та чудового естетичного вигляду.

Лише за вищенаведених умов: правильного використання матеріалу та дотримання технології фарбування пофарбована Śnieżka Supermal® Олійно-фталева емаль забезпечить металевій огорожі і привабливий вигляд, і тривалий термін експлуатації, і надійний захист будинку та його мешканців.

Источник

Написать комментарий

Ваш e-mal не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

*

Scroll To Top

Присоединиться к нашим сообществам

Уважаемый посетитель, предлагаем Вам присоединиться к нашим сообществам. Вы всегда первыми будете читать свежие статьи и интересный материал — нажмите на кнопку «Нравится».

Предлагаем подержать наш проект

Если вы хотите подержать проект финансово то внизу есть кнопочка поддержки — мы рады любой поддержки. Все полученные средства пойдут на развитие проекта.
По вопросам рекламы на сайте или сотрудничества пишите нам info@gorodinfo.org.ua

Если вы хотите получать уведомления на свой E-mail о появлении новых статей, то рекомендуем вам чуть ниже ввести свой электронный почтовый адрес.