Главная / Полезное / Облаштування коридору у квартирі
Облаштування коридору у квартирі

Облаштування коридору у квартирі

Зазвичай до облаштування коридору вдаються насамкінець і приділяють йому значно менше уваги, ніж кімнатам, кухні чи, наприклад, ванній. Однак саме коридор, передпокій зокрема, є важливою складовою всього інтер’єру, яка визначає перше враження від дому. Саме тому до його облаштування потрібно підходити виважено, покроково продумавши все до дрібниць – щоб і самому було приємно повертатись додому, і щоб гості почували себе у вас затишно з перших хвилин.

Облаштовувати коридор і, справді, доречніше, коли решта кімнат уже готові. Так значно легше визначитися зі стилем коридору, який би відповідав інтер’єру всього помешкання. З огляду на те, що це найменше приміщення у всій квартирі, на оформленні дизайну коридору господарі нерідко «відпочивають». Та не поспішайте з цим! Зазвичай, навпаки, менший простір потребує більше уваги й винахідливості, ніж ви думаєте.

Зонування

Найперше, від чого потрібно відштовхуватись під час облаштування коридору, то це те, що його можна поділити на дві зони; вхідну (власне передпокій) і прохідну, яка у більшості квартир тягнеться вздовж кімнат. Відповідно до функціональності зон і продумують інтер’єр коридору.

Колористика

Оскільки приміщення коридору вузьке, варто уникати темних кольорів, які б ще більше зменшували простір. Для його оформлення, особливо прохідної довгої та вузької зони, краще підійдуть пастельні й теплі кольори. Світлі кольори (наприклад, білий, сірий, бежевий, кремовий, світло-коричневий та інші) стін і стелі допомагають візуально збільшити вузький простір. Проте треба подбати, щоб обидві зони коридору не зливались в одну, а були розділені й гармонійно перетікали одна в одну. Цьому сприяють як різна стилізація, так і колористика. Зокрема, передпокій краще оформити в темніших відтінках відповідних кольорів наступної зони коридору.

Облаштування коридору у квартирі

Для фарбування як стін коридору найкраще використовувати готову кольорову латексну фарбу Śnieżka Nature. Однією з її переваг є те, що вона містить Teflon™ surface protector, завдяки якому фарбоване покриття легко очищати від плям і забруднень (що вкрай важливо, коли йдеться про передпокій). Також фарба стійка до миття, економічна у використанні (розхід до 14 м²/л при одношаровому нанесенні) і підходить для фарбування шпалер. Не може не тішити й величезний вибір кольору із 56 барв! Який колір би ви не обрали, ви напевно будете задоволені!

Источник

Написать комментарий

Ваш e-mal не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

*

Scroll To Top

Присоединиться к нашим сообществам

Уважаемый посетитель, предлагаем Вам присоединиться к нашим сообществам. Вы всегда первыми будете читать свежие статьи и интересный материал — нажмите на кнопку «Нравится».

Предлагаем подержать наш проект

Если вы хотите подержать проект финансово то внизу есть кнопочка поддержки — мы рады любой поддержки. Все полученные средства пойдут на развитие проекта.
По вопросам рекламы на сайте или сотрудничества пишите нам info@gorodinfo.org.ua

Если вы хотите получать уведомления на свой E-mail о появлении новых статей, то рекомендуем вам чуть ниже ввести свой электронный почтовый адрес.