Главная / Полезное / І нехай увесь світ зачекає!
І нехай увесь світ зачекає!

І нехай увесь світ зачекає!

Ліниве літнє пополудня, філіжанка кави і улюблене крісло-гойдалка – що може бути краще за такий відпочинок після напруженої роботи?

Але не тільки відпочивати у такий спосіб приємно – злегка розгойдуючись, ви можете обдумувати плани чергових звершень або й просто мріяти. Окрім того, лікарі теж рекомендують таке крісло: виявляється, легке похитування позитивно впливає на здоров’я, стимулюючи роботу травної, кровоносної, серцево-судинної та опорно-рухової систем. Крісло-гойдалка допоможе заспокоїтися й після стресу. Але навіть якщо у вас міцні нерви, то розслабитися у такий спосіб буде щонайменше приємно.

Якщо в XIX столітті, коли таке крісло тільки з’явилося, дозволити його собі могли лише заможні люди через складність конструкції, то нині розвиток промисловості зробив його доступним для усіх бажаючих. Проте обираючи цей предмет меблів, важливо враховувати ріст і вагу людини, яка користуватиметься кріслом-гойдалкою. Адже погодьтеся, невисокій особі буде не зовсім комфортно, якщо у такого крісла буде зависока для неї спинка. Водночас воно може просто розсипатися під вагою огрядної людини, якщо розраховане на невелике навантаження. Отож, при виборі крісла-гойдалки потрібно дуже уважно підходити до таких параметрів, як максимально можливе навантаження, розміри крісла та матеріал, з якого воно виготовлене.

І нехай увесь світ зачекає!

Традиційно виготовляють крісла-гойдалки із ротангу, лози та масиву деревини. Кожен з цих матеріалів має свої переваги, але найпоширенішим все ж залишається деревина. Міцна і тверда деревина дубу, бука, клена чи вишні здатна витримувати навантаження до 150-170 кг, окрім того, цей матеріал дає змогу втілювати у життя різноманітні дизайнерські фантазії, відтак крісло-гойдалка стане справжньою окрасою приміщення. А при бажанні його можна винести на веранду чи терасу і насолоджуватися свіжим повітрям чи співом пташок під розмірене похитування.

Щоб крісло-гойдалка слугувало довго і у приміщенні, і назовні, зберігаючи при цьому чудовий вигляд, варто використати для його опорядження ЗАХИСНО-ДЕКОРАТИВНИЙ ЛАКОБЕЙЦ ТМ VIDARON із додатком Teflon™ surface protector. Лакобейц створить щільне, міцне й еластичне покриття, яке забезпечить максимальний і довготривалий захист деревини від руйнівного впливу води, УФ-випромінювання та мінливих атмосферних факторів, а також підкреслить її текстуру. А 14 готових кольорів засобу задовільнять навіть найвибагливіший смак, надавши кріслу-гойдалці вишуканого вигляду. Хочете отримати колір екзотичного червоного дерева чи каліфорнійської секвої, – будь ласка, бажаєте щось більш традиційне – відтінок сосни чи горіха до ваших послуг.

І нехай увесь світ зачекає!

Перед тим, як приступити до нанесення ЗАХИСНО-ДЕКОРАТИВНОГО ЛАКОБЕЙЦУ ТМ VIDARON, потрібно підготувати поверхню деревини. Засмолені й жирні місця промиваємо очищеним бензином і висушуємо, всю поверхню очищуємо від пилу. Оскільки деревина, призначена для лакування, має бути гладенькою і сухою, проводимо шліфування вздовж волокон за допомогою шліфувального паперу із зернистістю приблизно 120-320 та поліруємо поверхню. Це робиться задля поліпшення властивостей нанесення лакобейцу, продовження тривалості лакування, підкреслення малюнку шарів деревини та надання їй привабливого вигляду.

Тепер готуємо до нанесення сам засіб: ретельно, нічим не розбавляючи, перемішуємо лакобейц до однорідної консистенції і кольору. Відтак за допомогою пензлика наносимо його, рівномірно розподіляючи по поверхні крісла-гойдалки, і даємо висохнути. Залежно від навколишніх умов мінімальний час висихання лакобейцу становить 12 год.

Коли нанесений шар засобу висохне, виконуємо міжшарове шліфування шліфувальним папером із зернистістю 320, очищуємо поверхню від пилу і приступаємо до нанесення другого шару лакобецу. Знову чекаємо 12 годин до повного висихання засобу і наносимо третій, останній шар лакобейцу, не забувши перед цим відшліфувати і очистити від пилу поверхню нашого крісла. Стільки нанесень засобу потрібно, щоб досягти найкращого декоративного ефекту та максимальних експлуатаційних характеристик. Зате результатом ви будете приємно вражені: тепер можна пити каву, погойдуючись у новому кріслі, і нехай увесь світ зачекає!

Источник

Написать комментарий

Ваш e-mal не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

*

Scroll To Top

Присоединиться к нашим сообществам

Уважаемый посетитель, предлагаем Вам присоединиться к нашим сообществам. Вы всегда первыми будете читать свежие статьи и интересный материал — нажмите на кнопку «Нравится».

Предлагаем подержать наш проект

Если вы хотите подержать проект финансово то внизу есть кнопочка поддержки — мы рады любой поддержки. Все полученные средства пойдут на развитие проекта.
По вопросам рекламы на сайте или сотрудничества пишите нам info@gorodinfo.org.ua

Если вы хотите получать уведомления на свой E-mail о появлении новых статей, то рекомендуем вам чуть ниже ввести свой электронный почтовый адрес.