Главная / Полезное / Фарбуємо дитячі дерев’яні меблі
Фарбуємо дитячі дерев’яні меблі

Фарбуємо дитячі дерев’яні меблі

Дитяча є найважливішою кімнатою у помешканні, тому її облаштуванню турботливі батьки приділяють багато уваги. Адже їхнє завдання – створити максимально комфортні та сприятливі умови для зростання та виховання дитини, враховуючи також й те, що дитяча кімната – особистий простір дитини, де вона почуває себе господарем, де займається улюбленими справами та іграми.

Основою дитячої як і будь-якої іншої кімнати у помешканні є меблі, які мають бути не лише функціональними, якісними, але й красивими. Виготовлені з екологічно чистих і гіпоалергенних природних матеріалів та покриті безпечним для здоров’я дитини лакофарбовим матеріалом, вони створюють здорову та затишну атмосферу дитячого простору. Безумовно, найкращим матеріалом для виготовлення меблів для дитячої є деревина. Меблі з дерева мають позитивну енергетику для створення у кімнаті затишку, тепла, гармонії, які сприятимуть хорошому самопочуттю та естетичному задоволенню та вихованню дитини.

Фарбуємо дитячі дерев'яні меблі

Комфортній обстановці у дитячій кімнаті сприяють також ніжні й пастельні відтінки меблів, які позитивно впливають на зір дитини та її позитивний настрій. Чудовим вибором є персиковий, ванільний, світло-голубий і ніжно-зелений. Таких відтінків досягти досить легко, використовуючи готову для фарбування АКРИЛОВУ ЕМАЛЬ Śnieżka Supermal® та враховуючи, що палітра кольорів продукту складається із білого та двадцяти п’яти різних відтінків, які повною мірою гарантують дитячій кімнаті неповторний індивідуальний стиль. Основною особливістю Акрилової емалі є її екологічність та безпечність, що дуже важливо для дитячого простору.

Фарбуємо дитячі дерев'яні меблі

Наносити Акрилову емаль на дерев’яні поверхні дитячих меблів досить легко завдяки чудовій адгезії до основи та покривній здатності виробу. Відтак перед фарбуванням нову основу бажано обробити безбарвним ІМПРЕҐНАТОМ ТМ VIDARON, а стару дерев’яну поверхню акуратно очистити та відшліфувати наждачним папером.

Перед застосуванням емаль ретельно перемішують. Для надійного результату найкраще нанести 2 шари емалі.

Емаль сохне дуже швидко. Отож, для дитячих меблів вона підходить ідеально.

Источник

Написать комментарий

Ваш e-mal не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

*

Scroll To Top

Присоединиться к нашим сообществам

Уважаемый посетитель, предлагаем Вам присоединиться к нашим сообществам. Вы всегда первыми будете читать свежие статьи и интересный материал — нажмите на кнопку «Нравится».

Предлагаем подержать наш проект

Если вы хотите подержать проект финансово то внизу есть кнопочка поддержки — мы рады любой поддержки. Все полученные средства пойдут на развитие проекта.
По вопросам рекламы на сайте или сотрудничества пишите нам info@gorodinfo.org.ua

Если вы хотите получать уведомления на свой E-mail о появлении новых статей, то рекомендуем вам чуть ниже ввести свой электронный почтовый адрес.