Главная / Покраска / Основні правила фарбування стелі
Основні правила фарбування стелі

Основні правила фарбування стелі

Фарбування стелі – завершальний етап оздоблювальних робіт, в результаті якого все приміщення набуває сучасного, свіжого і чистого вигляду. Отримати ідеально пофарбовану стелю – завдання не просте, оскільки не лише фарбування, але й усі підготовчі процеси мають бути виконані правильно і якісно.

Однак перед початком фарбування стелі необхідно визначитися із типом фарби. Так, досвідчені фахівці радять фарби на водній основі, зокрема, акрилові водоемульсійні, оскільки вони не мають запаху, швидко сохнуть та паропроникні (стеля «дихає»).

Саме таким технологічним характеристикам відповідає матова акрилова фарба для стель Śnieżka PLATINIUM® CEILING, яка має сніжно-білий колір. Тож стеля набуде ідеального вигляду.

Основні правила фарбування стелі

Відповідний стан основи поверхні стелі визначає вибір матеріалів й технологій, які будуть використовуватися для її підготовки перед нанесенням фінішного покриття.

Основи з високою поглинальною здатністю й такі, що залишають сліди на долоні після протирання, зміцнюють ПОЛІМЕРНОЮ ҐРУНТОВКОЮ ГЛИБОКОГО ПРОНИКНЕННЯ Śnieżka ACRYL-PUTZ® GP41, яка після висихання створює матову поверхню.

Завершальний етап – фарбування. Як вже зазначалося вище, для фарбування стелі вдалим рішенням буде матова акрилова фарба для стель Śnieżka PLATINIUM® CEILING. Цей виріб легко наноситься на поверхню, а завдяки відбірних згущувачів та компонентів, які уповільнюють час висихання, виріб не залишає смуг на стелі, що є дуже важливо для досягнення бажаного ефекту.

Основні правила фарбування стелі

Крім цього, варто дотримуватися ще декількох простих правил, щоб ви залишилися задоволені результатом:

  • фарбу наносити рівномірно по всій площі стелі у два-три шари після повного висихання кожного шару окремо;
  • кожен наступний шар наносити упоперек попереднього, при чому останній перпендикулярно до стіни з вікном;
  • обов’язково дотримуватися правила «мокрого краю» (наносити один шар фарби на стелю без перерви та не переносити процес на наступний день, оскільки перервані місця будуть дуже помітними);
  • дотримуватися температурного режиму у приміщенні (від +10°C до +25°C);
  • поетапно контролювати якість фарбування кожного шару (краще при сході та заході сонця з різних кутів або «під лампочку»).

Источник

Написать комментарий

Ваш e-mal не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

*

Scroll To Top

Присоединиться к нашим сообществам

Уважаемый посетитель, предлагаем Вам присоединиться к нашим сообществам. Вы всегда первыми будете читать свежие статьи и интересный материал — нажмите на кнопку «Нравится».

Предлагаем подержать наш проект

Если вы хотите подержать проект финансово то внизу есть кнопочка поддержки — мы рады любой поддержки. Все полученные средства пойдут на развитие проекта.
По вопросам рекламы на сайте или сотрудничества пишите нам info@gorodinfo.org.ua

Если вы хотите получать уведомления на свой E-mail о появлении новых статей, то рекомендуем вам чуть ниже ввести свой электронный почтовый адрес.